ПРАВИЛА ВИБОРУ ХОРОШИХ ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ

Все, що стосується наших дітей, має для нас первинне значення: ми прагнемо забезпечити їх тільки найякіснішими речами.

Вибираючи меблі для дитячої кімнати, треба керуватися не лише привабливим зовнішнім виглядом, але і ретельно перевіряти її на відповідність ряду вимог :

                              

1. Матеріал, з якого зроблені меблі, має бути натуральним. Це стосується як дерев'яних деталей, так і оббивної тканини. Якщо ж у виробництві меблів застосовувалися сучасні штучні матеріали, вони повинні пройти серйозну перевірку на безпеку для здоров'я дітей. Ці дані мають бути вказані в Сертифікаті якості.

                     

                                                        

2. Надійність кріплень і наявність кутів. Діти рухливі і активні, для них меблі - не просто ліжко і стілець, а частина їх ігрового майданчика. Замість того щоб позбавляти дитину радості пізнання світу, просто потурбуйтеся про його безпеку: вибирайте предмети дитячих меблів із закругленими кутами, без ручок, що виступають, і великих скляних або дзеркальних поверхонь. А якщо ви купуєте високе ліжко, то перевірте наявність бортів : спокійний сон буде забезпечений і вам, і вашому малюкові.

3. Функціональність. Дитина росте, його інтереси і смаки міняються, як і вимоги до меблювання. Проте далеко не усі батьки можуть дозволити собі часто міняти обстановку квартири. Вихід - купівля модульних меблів, комплект яких складається з різних предметів(модулів), що легко варіюються залежно від наявного простору, функціональної необхідності і переваг дитини. Модульні меблі - як конструктор: її модулі можна легко замінювати або доповнювати, створюючи враження оновлення усієї кімнати.

                

                                                

4. Якщо у вас двоє дітей, які живуть в одній кімнаті, оптимальним рішенням стане купівля двох'ярусного ліжка.

             

                                                  

5. Зручність для дитини в даний момент його життя. Дітям має бути комфортне діставати свої речі з шафи, вони повинні без проблем дотягуватися до книжкових полиць. Правильно підібрана дитяча стінка дозволить вмістити максимальну кількість корисних відділень і "шкільний куточок" навіть на невеликій площі. Купувати меблі "на вирощування" можна, але наслідуючи здоровий глузд. Це можуть бути столи і стільці з ніжками, що регулюються по висоті, ліжко, що подовжується.

Обстановка дитячої кімнати повинна викликати у дитини приємні емоції, тому важливо враховувати індивідуальні переваги дітей.