Меблі, що придбавалися, із складу відвантажуються в розібраному і упакованому виді для зручності транспортування. Ми пропонуємо послуги із складання меблів.Досвідчені збирачі, за помірну плату, зберуть, навісять і відрегулюють меблі. Користуючись послугами наших збирачів меблів, Ви виключаєте вірогідність випадкового псування меблів, економите свій час, звільняєте себе від зайвого клопоту. Ми завжди пропонуємо вам меблі в Одесі із складу.

Якщо ж Ви придбаваєте меблі під замовлення, то без послуг дизайнера - заміряє Вам просто не обійтися. Дизайнер працює спільно з досвідченими збирачами, які, після узгодження проекту, утілюють в життя Ваші ідеї. Дизайнер знає технологічні можливості і нюанси виробництва і несе відповідальність за точність вимірів.

Остаточні виміри приміщень, в яких будуть встановлені меблі, робляться тільки після повного закінчення ремонтних робіт(чистової обробки стін, укладання плитки). Хоча, можливі, попередні виміри для зразкового прорахунку проекту. На підприємстві працює група дизайнерів - заміряють з багаторічним досвідом роботи.

Дизайнер виїжджає на місце установки майбутніх меблів із зразками матеріалів, каталогами, фото своїх робіт і так далі. Враховує побажання клієнтів, при необхідності консультує або дає професійні поради, робить попередні ескізи. Впродовж декількох днів виконує проект у вигляді комп'ютерної візуалізації з вказівкою усіх необхідних розмірів і деталей. Після ознайомлення замовника з проектом, уточнення деталей, можливої зміни якихось секцій, розмірів робиться остаточний розрахунок вартості замовлення.

При згоді з розрахунками, після затвердження замовлення Ви отримуєте свій екземпляр проекту, а замовлення передається в роботу на виробництво. Виклик дизайнера - платна послуга. Робота дизайнера з клієнтом на місці установки майбутніх меблів коштує 500 грн .

Якщо Вам потрібний тільки проект, то його можна придбати у дизайнера за договірною ціною, оскільки проект є його власністю.