10 ПРИЧИН ЗРОБИТИ МЕБЛІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Меблі - це частина життя. Вона оточує людину всюди, створює для нього комфорт і затишок. Який стиль інтер'єру вибрати, як гармонійно вписати в нього усі види меблів, та ще і підібрати їх за принципом сполучуваності один з одним - ось лише небагато питань, кожен з який на якомусь етапі може стати нерозв'язним. Одним з найбільш простих варіантів вирішення проблеми здається купівля меблів під замовлення, хоча і тут є свої тонкощі, в яких ми спробуємо розібратися в нашій статті.

Сучасні фабричні меблі здатні прикрасити будь-який будинок. Інтернет магазин меблів МЕБЛІ ПРОСТО представляють величезний асортимент сучасних меблів на будь-який смак. У нас можна підібрати меблі для усієї квартири і при цьому пристойно заощадити (перейти в каталог). Але якщо ви хочете, щоб Ваші меблі були ексклюзивними, повністю відповідала дизайну кімнати і максимально ефективно використала простір, то Вам слід звернув увага на розділ Меблі під замовлення.

 

Найбільший плюс при виборі меблів на замовлення - реалізація усіх бажань і вимог клієнта. Тут як ніколи доречне крилате вираження "будь-який каприз за ваші гроші". Хочете стелаж, як в глянсовому журналі, - будь ласка, хочете кухню, як в телепередачі, - немає проблем! При цьому з покупцем працює професійний дизайнер, який викладену усно інформацію утілить в комп'ютерний дизайн-проект. Так що свої меблеві мрії можна побачити що називається "живцем" на моніторі комп'ютера.

Меблі на замовлення мають ряд переваг :

  1. Меблі, зроблені під замовлення, в точності відповідатимуть розмірам ваших кімнат, що дозволить уникнути неприємних сюрпризів після купівлі. Предмети меблювання можна встановлювати з урахуванням наявних в приміщенні поглиблень і виступів, уникаючи непотрібних проміжків.
  2. Ви зможете раціональніше використати площу своєї квартири, замовивши шафи-купе, вбиральню, спеціальні стелажі для взуття або книг, перегородку між кімнатами і багато що інше. Меблі на замовлення більше функціональні: наприклад, в шафі-купе можна виділити спеціальне місце для зберігання прасувальної дошки..
  3. Якщо ви плануєте користуватися вбудовуваною технікою, меблі для неї обов'язково будуть зроблені за індивідуальним проектом, адже розташування побутової техніки залежить від розміру кухні і ваших переваг. Головне - відразу визначитися з її кількістю.
  4. Замовляючи меблі, ви можете відразу обумовити з виконавцем особливості розташування розеток, вентиляційних і сантехнічних виходів, що дуже полегшить процес установки.
  5. Вам знайоме відчуття, коли переглядаючи сотий комплект меблів, ви усвідомлюєте, що хочете такий же, але з металевими ручками, шафою іншої форми або кольору слонової кістки? Меблі під замовлення розв'яжуть цю проблему: ви можете вибирати все: матеріал, колір, дизайн, фурнітуру. Політ фантазії обмежений тільки вашим бюджетом.
  6. Квартира(будинок), обставлена по індивідуальному дизайну, унікальна і є предметом гордості своїх хазяїв.
  7. Маючи перед очима дизайн-проект своєї квартири або офісу у форматі 3D, ви зможете вчасно помітити якісь нестикування і внести необхідні коригування. Це дозволить уникнути в майбутньому додаткових витрат на переробки.
  8. Жоден каталог не в силах передати те, як виглядатимуть меблі з картинки в реальному житті. А ось замовлені меблі, якщо ви не полінувалися ретельно перевірити проект перед узгодженням, завжди відповідають очікуванням.
  9. Буває, що вподобаний набір готових меблів відсутній на складі, а виробництво розташоване в іншому регіоні або взагалі за кордоном. В цьому випадку доставка може затягнутися на невизначений час. Роблячи індивідуальне замовлення на виготовлення, ви обумовлюєте чіткий термін роботи і можете спокійно займатися своїми справами.
  10. Фіксована ціна. Ви домовляєтеся з виробником про певну суму, яка залишається незмінної до моменту завершення роботи незалежно від коливань валюти або подорожчання палива. У багатьох споживачів існує питання: "Чому меблі, виготовлені на замовлення дорожче, ніж меблі, зроблені на фабриках"? З'являється відчуття, що на вас хочуть заробити якомога більше грошей. Насправді ж усю різницю в ціні можна пояснити логічно. Фабрики, що виготовляють меблі на замовлення, розробляють декілька моделей одночасно, будь це кухня, комод або інші меблі. Відповідно до цього налаштовують устаткування на потокове виробництво у великих кількостях. Кожен верстат здійснює одно і те ж дію. Матеріали закуповуються оптом і великими об'ємами, що значно економить грошові кошти. А тепер розглянемо ситуацію, якщо фабриці поступить замовлення, приміром, на шафу, але трохи іншого розміру і іншого відтінку. Для виконання такого замовлення доведеться зупинити і переналагодити устаткування, переробити креслення, відвернути персонал від основного процесу і закупити інший матеріал в невеликій кількості. Виходячи з цього, з'являються нові витрати.

Як зупинити свій вибір?

Найскладнішим, будучи у пошуках меблів для свого житла, являється визначитися, що ж нам треба? Тут не йдеться про розміри або колірну гамму, йдеться про конкретний дизайн. Загальне уявлення про стилі можна отримати зі ЗМІ і інтернету.

Наступним кроком буде замальовка плану приміщення, з яким можна пройтися по магазинах. Це допоможе своїми очима подивитися усі варіанти, помацати, визначитися з матеріалами і фурнітурою, майбутнім стилем. До того ж допомога консультантів в меблевих салонах безкоштовна.

У закінченні слід звернутися до фахівця-дизайнера і в компанію, яка виготовить меблі, по ваших перевагах. Фахівець створить дизайн проект, який наочно покаже усі особливості конструкції і розставляння. Замовник зможе вибрати кольори, матеріали і фурнітуру, яка його цікавить. Залишиться тільки погоджувати проект остаточно і запустити його в роботу. Тільки тут не слід забувати, що створення дизайн проекту послуга платна.

Після замовлення треба тільки дочекатися своїх меблів. Але будьте готові до того, що виробництво таких меблів займає більшу кількість часу від двох тижнів до місяця, а то і більше залежно від складності і обсягів замовлення. Вже досвідчені замовники знають, що про меблі варто замислитися ще на стадії ремонту. Оскільки згідно із законами меблі, виготовлені по індивідуальних розмірах, не підлягають поверненню, будьте дуже уважні і пильні при складанні договору. Ретельно перевіряйте усі розміри, технічні особливості.

Якщо у вас залишилися ще питання, подзвоните в інтернет магазин Меблі Просто, наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь вам на усі питання.