ВИБИРАЄМО МЕБЛІ ДЛЯ СПАЛЬНІ ПРАВИЛЬНО

Спальня — это место в доме, где вы расслабляетесь и восстанавливаете свои силы. А значит, меблировке этого пространства следует уделить особое внимание. Выбор мебельного гарнитура — дело индивидуального вкуса. Однако существуют и общие правила, которые мы рассмотрим.

Количество   предметов мебели должно соответствовать площади помещения: обилие шкафчиков и полочек загромождает пространство  небольшой комнаты. В случае маленьких   спален идеальным вариантом может стать установка шкафов-купе со встроенными  зеркалами. Они вместительны и удобны, а зеркальные поверхности зрительно  увеличивают помещение.       

            

            

Для економії місця прикроватные тумбочки можна замінити стелажами.

          

          

А замість навісних полиць використати сховані в стінах ніші.

          

          

Власники невеликих кімнат можуть відмовитися від купівлі готових рішень на користь модульних меблів. В цьому випадку можна укомплектувати спальню тільки найнеобхіднішими предметами, зберігши вільний простір.

Ліжко - це королева спальні, і економити на ній точно не варто. Вибирайте надійну конструкцію, бажано відразу c ортопедичним матрацом. Якщо спальня маленька, можна зупинити вибір на моделі ліжка з висувними ящиками - це позбавить від необхідності купувати комод.

         

                                         

При наявній зараз різноманітності пропозицій підібрати бажаний стиль спальні можна для кімнати будь-якого розміру. Проте невеликим приміщенням більше підходить меблевий гарнітур в стилі мінімалізму. Візуально розширити кімнату також допоможе правильно підібрана колірна гамма: вибирайте для спальні світлі пастельні тони.

                      

                      

Більшість моделей сучасних спальних гарнітурів виконана з ДСП або МДФ, які на вигляд практично невідмітні від набагато дорожчого натурального дерева. Але якщо не хочете дихати вночі шкідливими випарами, при купівлі обов'язково перевіряйте наявність у продавця сертифікатів якості.

                       

                      

Переконайтеся в тому, що меблі, які ви придбаваєте, прослужать вам довго. Придивіться до її поверхні - вона має бути гладкою, без ушкоджень і лакових потьоків. Перевірте місця з'єднань компонентів меблів і те, як відкриваються дверці шафок.

Сподіваємося, що наші ради допоможуть вам підібрати меблі, які зроблять вашу спальню комфортним і улюбленим місцем.