ЯК ВИБРАТИ ПРАКТИЧНИЙ І ЗРУЧНИЙ КОМП'ЮТЕРНИЙ СТІЛ?

Незважаючи на велику популярність мобільних пристроїв, працювати і вчитися все одно зручніше за столом, використовуючи стаціонарний комп'ютер або ноутбук з великим екраном.

Вибираючи комп'ютерний стіл, орієнтуєтеся на його призначення:

1. Ви часто працюєте вдома, і у вас стаціонарний комп'ютер. В цьому випадку знадобиться спеціальний робочий стіл з висувною полицею для клавіатури, зручними шафками і місцем для установки системного блоку.

                                                                             

2. Для роботи в офісі, а також удома з ноутбуком зазвичай вибирають стіл без надмірностей: з просторою стільницею і при необхідності шафками для зберігання канцелярії.

       

                                              

3. Комп'ютерний стіл для школярів. Такий стіл має бути практичним, відповідним по висоті, мати відділення для зберігання необхідних для навчання віщого. Можна купити стіл з механізмом регулювання висоти, щоб дитині було зручно працювати за ним не один рік.

 

                            

Визначтеся з потрібним розміром столу і його функціональністю. Не варто купувати стіл з великою кількістю додаткових опцій, якщо ви використовуєте комп'ютер переважно для перегляду фільмів. Також недоречно може виглядати великий стіл в маленькому приміщенні. Розв'язати проблему нестачі місця можна декількома способами : 1. Придбати кутову або п-образную модель комп'ютерного столу;

                        

2. Встановити навісні ящики, полиці або стелажі для колонок і інших пристроїв;

3. Купити стіл-трансформер, який легко збирається і займає дуже мало місця. Підходить для роботи з ноутбуком.

             

                                       

Потурбуйтеся про те, щоб користуватися комп'ютерним столом було комфортне і безпечне для здоров'я. Передусім, необхідно забезпечити правильну відстань і кут між очима і монітором. Загальна рада: стільниця по висоті має бути 72- 75 см, монітор слід розташовувати на відстані близько 75 см від вас, а верхній край комп'ютера - на пару сантиметрів вище за рівень очей.

                               

Що стосується матеріалу, найбільш популярним є ДСП і МПФ. Статусні клієнти віддають перевагу столам з натурального дерева, а любителі сучасного інтер'єру вибирають моделі, зроблені з металу і скла.

                

                                                    

Незважаючи на екологічність натурального дерева, зовсім необов'язково вибирати такий стіл дитині - якщо той дійсно використовуватиме його для роботи, поверхня столу дуже скоро втратить зовнішній лиск. А якісні меблі з ДСП від надійного виробника буде цілком прийнятною заміною.