ЯК ВИБРАТИ КУХНЮ?

Як правило, ми починаємо наш день на кухні, з чашки кави або чаю. Тут ми готуємо їжу і збираємося за столом усією сім'єю. Проводячи багато часу на кухні, хочеться робити це із задоволенням. Розглянемо основні чинники, які допоможуть вам визначитися з вибором кухонних меблів.

  • Планування кухні. В першу чергу треба виходити з наявного простору: чим менше площі кухні, тим більше вільного місця треба залишати. Замість купівлі навісних шаф можна обмежитися поличками, а також максимально використати висувні ящики і кошики, вбудовану техніку.

 

Простора кухня надає більше можливостей для вибору меблевого гарнітура, але треба враховувати форму приміщення : квадратну або витягнуту, а також наявність ніш і виступів.

 

 

  • Функціональність і эргономичность кухонних меблів. Регулярно готуюча людина знає: робоча поверхня повинна розташовуватися близько і до умивальника, і до плити, а шафки і полички з часто використовуваними продуктами знаходитися під рукою. Це економить масу часу і сил. Відносно кухонного куточка: визначите, скільки чоловік зазвичай є присутніми на кухні в один і той же час - це допоможе вибрати правильний розмір столу і потрібну кількість стільців.

        

  • Якість матеріалів. На відміну від меблів в інших приміщеннях, кухонний гарнітур знаходиться в умовах сильніших перепадів температур і підвищеної вологості. Тому найбільш популярним матеріалом для фасаду кухонних меблів є МДФ, яка по структурі схожа на натуральне дерево, стійка до вологи, плісняви і грибка. МДФ можна покрити пластиком, плівкою або пофарбувати. Для стільниці використовують штучний або натуральний камінь, пластик, алюміній та ін.

         

                                            

  • Естетика і зручність. У себе на кухні вам має бути комфортне, тому вибирайте той стиль, який вам до душі : класика, кантри, сучасний... Проте любителям стилю модерн або хай-тек необхідно пам'ятати: сліди від рук на блискучих поверхнях видно набагато краще, тому протирати їх треба частіше. У сучасних житлах кухня часто об'єднана разом із залом. Втаких випадках бажано, щоб кухонний гарнітур грамотно вписався в загальний інтер'єр.

                                      

                                   

                                    

                                     

Ми згадали основні чинники, які необхідно враховувати при виборі кухні. Важливі нюанси краще уточнювати у фахівців, при замовленні меблів.